Szabadidő kategória

Gyermek Korosztály

arany 1 Grónás Janka 11,65
ezüst 2 Süle Cintia Ágnes 10,20

Serdülő korosztály

arany 1 Kékes Kiara 11,25
ezüst 2 Molnár Eszter 10,90
3 Grónás Virág 9,80
bronz 4 Völgyi Viktória 9,35
5 Manherz Liza 8,45

szabad

1 Molnár Eszter
2 Kékes Kiara
3 Manherz Liza

szer

1 Kékes Kiara
2 Grónás Virág
3 Völgyi Viktória ésMolnár Eszter

 

Junior korosztály

arany 1 Hajdú Nikolett 13,75
ezüst 2 Palicska Dalma 12,55

 

MINI korosztály

arany 1 Radics Éva Flóra 6,40
ezüst 2 Bánki Daniella 5,75
bronz 3 Nagy Sára 5,35

 

Kisgyermek korosztály

arany 1 Vörös Emma 4,95
ezüst 2 Kuszál Csenge 4,15
2 Hídvégi Dorka 4,15
2 Hegyeshalmi Korina 4,15

 

Középhaladó kategória

MINI korosztály

arany 1 Juhász Janka 5,65
ezüst 2 Sun Lili 5,35
3 Törtei Sára 5,15
bronz 4 Frank Zsófia 4,70

Kisgyermek korosztály

arany 1 Vastag Boglárka 5,75
2 Gyimesi Bianka 5,45
3 Lackó Eszter 5,35
ezüst 4 Bálintfy Barbara 5,10
5 Szabadszállási Kíra 5,00
6 Ugrai Száva 4,45
7 Szekeres Szonja 4,25
bronz 8 Reich Lilla 4,10
9 Törtei Luca 4,05
10 Koszorús Nóra 3,40

Gyermek korosztály

arany 1 Furtner Fanni 13,55
2 Mike Csenge 12,65
ezüst 3 Juhász Hanna 12,30
4 Orosz Bernadett 12,20
bronz 5 Bélik-Ugrin Sarolta 11,45
6 Majzik Lara 10,45
7 Bánki Alexandra 9,40

szabad

1 Majzik Lara
2 Mike Csenge
3 Orosz Bernadett

karika

1 Furtner Fanni
2 Juhász Hanna
3 Bélik-Ugrin Sarolta

Gyermek csak szabad

arany 1 Válenti Blanka 5,25
2 Reich Lorett 4,40
ezüst 3 Váradi Boglárka 4,30
4 Tóth Takács Lili 3,85
bronz 5 Dósa Tamara 3,40
6 Iványi Szilvia 3,40

Serdülő korosztály

arany 1 Felföldi Lili 11,55
ezüst 2 Fejes Csilla 8,05

Junior korosztály:

Szabad gyakorlattal:

arany 1 Ürögi Zille 6,50

Labda gyakorlattal:

arany 1 Ferencz Noémi 7,70

 

Haladó kategória

Gyermek/3 korosztály haladó kategória

arany 1 Kiss Emma 7,15

Gyermek/2 korosztály haladó kategória

arany 1 Hutter Kira 8,15
2 Williams Isabelle 7,85
3 Furtner Vivien 7,70
4 Tóth Kincső 7,60
5 Erdei Anna 7,50
ezüst 6 Teknős Laura 7,40
7 Joó Piroska 7,30
8 Csontos Emma 7,20
9 Poós Lili 7,10
bronz 10 Gábriel Hanna 6,95
11 Sándor Fanni 6,50
12 Demeter Dorka 5,95
13 Menich Réka 5,70

Karika gyakorlattal:

1 Furtner Vivien 7,50
2 Erdei Anna 6,80
3 Gábriel Hanna 5,90

Gyermek/1 haladó kategória

arany 1 Novák Viktória 14,75
2 Mátyás Tímea 13,95
ezüst 3 Burai Katrin 13,70
4 Menich Nóra 12,30
bronz 5 Mátyók Júlia 12,05
6 Lugosi Dóra 11,70

szabad gyakorlattal:

1 Novák Viktória 7,90
2 Mátyás Tímea 7,55
3 Burai Katrin 7,35

szer gyakorlattal:

1 Novák Viktória 6,85
2 Mátyás Tímea 6,40
3 Burai Katrin 6,35

Serdülő korosztály

arany 1 Kada Vanda 17,40
ezüst 2 Szilágyi Dorka 15,75
bronz 3 Szadeczky Lili 11,70

Junior korosztály

arany 1 Szendrei Rebeka 17,95
ezüst 2 Kerékgyártó Kata 15,50

1 szer gyakorlattal:

1 Szendrei Rebeka 8,90
2 Kerékgyártó Kata 6,80

2 szer gyakorlattal:

1 Szendrei Rebeka 9,05
2 Kerékgyártó Kata 8,70

 

Felnőtt korosztály

1 Ferencz Vera 20,00

 

B Kategória

Gyermek 2 B kategória

1 Sebe Vanda 16,25
2 Piros Bernadett 16,15
3 Kun DorinaGerlei Lili 15,45
14,45

szabad

1 Piros Bernadett 8,90
2 Sebe Vanda 8,60
3 Gerlei Lili 8,45

karika

1 Sebe Vanda 7,65
2 Kun Dorina 7,35
3 Piros Bernadett 7,25

Gyermek/1 B kategória

1 Urbán-Szabó Mónika 26,15
2 Juhász Adrienn 20,80
3 Bársony Boglárka 20,35
4 Csontos Anna 17,95
5 Demeter Dalma 17,30
6 Hugauf Lotti 15,95
7 Szungyi Nóra 13,35

szabad gyakorlattal:

1 Urbán-Szabó Mónika 13,05
2 Bársony Boglárka 11,30
3 Juhász Adrienn 10,80

szer gyakorlattal:

1 Urbán-Szabó Mónika 13,10
2 Juhász Adrienn 10,00
3 Demeter Dalma 9,35

 

Serdülő korosztály

1 Menyhárt Enikő 22,90
2 Debiec Panni 20,45
3 Horváth Anna 18,50
4 Németh Vivien 18,20
5 Ribarics Réka 17,15

Karika gyakorlattal:

1 Menyhárt Enikő 11,20
2 Debiec Panni 10,40
3 Horváth Anna 8,80

Labda gyakorlattal:

1 Menyhárt Enikő 11,70
2 Németh Vivien 10,40
3 Debiec Panni 10,05

 

Junior korosztály

1 Simola Rita 19,75
2 Kovács Valentina 17,95

1.szer gyakorlattal:

1 Kovács Valentina 10,30
2 Simola Rita 9,65

2 szer gyakorlattal:

1 Simola Rita 10,10
2 Kovács Valentina 5,20

 

A legjobb Taksonyinak járó kupát nyerte: Mátyás Tímea

Comments are closed.